Klantenreactie

"Door een aantal coachingsgesprekken met Hans, hebben mijn medewerkers meer zelfvertrouwen en werken met een mentaliteit alsof het hun eigen bedrijf is. Heel waardevol.
Thom Boot (Financial Life Planner)

https://vimeo.com/ondemand/topspinsellinghttps://vimeo.com/ondemand/86558Video On Demand

Op deze pagina vind je videos en audiobestanden, waarmee je je vaardigheden kan aanscherpen.
Deze bestanden kunnen worden gebruikt als aanvulling of als voorbereiding op een persoonlijke en interactieve training, maar evengoed kan je ze als een losse en zelfstandige training zien.
Door op het plaatje te klikken, kom je terecht bij ons kanaal bij VIMEO. Verder wijst het de weg vanzelf.
Veel plezier!

Audiotraining Topspin selling.

Een unieke methode om snel vertrouwen te krijgen en gesprekken te voeren. Om te sturen en eenvoudig uit te vinden of de potentiële klant een serieuze kandidaat is om een relatie mee aan te gaan. De luister-training duurt iets langer dan een uur en kan je als mp3 bestand meeneemen in de auto of in de trein. Download de video en converteer gratis naar mp3 via http://online-audio-converter.com/

 

Videotraining Topspin selling.
Hier is de video versie van de unieke verkooptraining Topspin selling. Een combinatie van Spin selling en Hot button selling. Door op het plaatje hiernaast te klikken, kom je terecht bij deze trainingsvideo bij VIMEO.

 

 

 

 

 

Sitemap - Bik Communicatie - Act positive, think Bik.